alast logo

سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

فهرست موضوعات این مقاله:

در این مقاله قصد داریم تا در مورد سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان با شما صحبت کنیم. پس تا پایان مقاله همراه ما باشید.

قبل از هر چیز باید بگوییم اگر بتوانید مبلغ خود را تا 500 الی 700 میلیون افزایش دهید برای شما پیشنهادات بهتری خواهیم داشت.

صفحات سرمایه گذاری با 500 میلیون تومان و سرمایه گذاری با ۷۰۰ میلیون را برای اطلاعات بیشتر ببینید.

هر دو این روش ها، جزو روش های سرمایه گذاری مطمئن با سود بالا، محسوب می شوند.

موضوعاتی که در این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت عبارتند از:

چگونه سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را انجام بدهیم؟

با ۲۰۰ میلیون تومان چکار کنیم؟

از طریق سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، چه کسب و کارهایی می توان راه اندازی کرد؟

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان چیست؟

چرا باید پول خود را سرمایه گذاری کنیم؟

چرا سرمایه گذاری پول نسبت به پس انداز آن در اولویت قرار دارد؟

چند ایده راه اندازی کسب و کار با ۲۰۰ میلیون تومان

مدیریت سرمایه چیست؟

جایگاه مدیریت سرمایه

 

اشخاص زیادی هستند که سرمایه چندانی ندارند اما می خواهند با همان سرمایه موجود، یک سرمایه گذاری متوسط راه اندازی کنند تا بتوانند پول خود را چندین برابر نمایند؛

برای این افراد، بهترین سرمایه گذاری با پول کم در سال 1400 را پیشنهاد میکنیم.

اینفوگرافیک سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

اینفوگرافیک سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان
اینفوگرافیک سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

اما راه و روش آن را بلد نیستند و باید از شرکت های مشاوره سرمایه گذاری یاری بطلبند که شرکت الست گروپ، از بهترین های آن ها می باشد. شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

ویدئو سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

به همین دلیل در این مطلب راجع به سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان با شما صحبت خواهیم کرد تا بر اطلاعات شما در این زمینه افزوده شود. در حال حاضر، شرکت الست گروپ از معتبرترین شرکت ها برای مشاوره سرمایه گذاری به شمار می آید.

چگونه سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را انجام بدهیم؟

چگونه سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را انجام بدهیم؟
چگونه سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را انجام بدهیم؟

اولین نکته ای که باید به آن توجه کنید، مقدار سرمایه ای است که در اختیار دارید، در اینجا راجع به چگونگی سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان صحبت خواهیم کرد، چون مرحله سرمایه گذاری، استفاده صحیح از میزان سرمایه می باشد

و اگر در جای درست خرج نشود، احتمال ریسک و از دست دادن آن بالا می رود. در ابتدا این فکر را که ۲۰۰ میلیون تومان برای سرمایه گذاری فاقد ارزش است را دور بیندازید و به طور واقع بینانه به این موضوع نگاه کنید.

این پول نه آن قدر کم است که بی اهمیت باشد، نه آن قدر زیاد است که دست به پروژه های بزرگ بزنید. بلکه یک حد وسطی است که با به کارگیری مناسب آن می توانید به جایگاه های مطلوب برسید. به شرطی که استفاده درست از این مبلغ را بلد باشید.

مشاغل فراوانی وجود دارند که با همین پول قابل راه اندازی هستند

مشاغل فراوانی وجود دارند که با همین پول قابل راه اندازی هستند؛ بنابراین نباید آن را بی اهمیت جلوه بدهید. البته بیشتر کسانی که این مبالغ را اندک می شمارند، راه و روش راه اندازی کسب و کار با آن را نمی دانند؛

زیرا با یک بررسی ساده از کسب و کارهای موفق می توان به این نکته پی برد که حتی با رقم های پایین تری نیز شروع کرده اند و اکنون دارای درآمد مطلوب هستند. از جمله کارهایی که می توان با این مقدار هزینه دست و پا کرد، انواع شغل های مغازه داری هستند.

البته میزان این مبلغ به گونه ای است که قادر خواهید بود تا شغل خود را بسیار قدرتمندانه آغاز کنید. با کمک شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست، می توانید در مورد انواع شغل ها با این مبلغ مشورت کنید و شغل مورد نظر خود را بیابید.

با ۲۰۰ میلیون تومان چکار کنیم؟

با ۲۰۰ میلیون تومان چکار کنیم؟
با ۲۰۰ میلیون تومان چکار کنیم؟

ممکن است اولین سوالی که در ابتدای سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان برای شما پیش بیاید، همین مورد باشد. معمولا کسانی که تجربه کافی ندارند، در ابتدا چنین سوال هایی برایشان به وجود می آید؛ اما جای نگرانی نیست چون تعداد مشاغلی که می توان با این مقدار هزینه به راه انداخت، بی شمار می باشد.

مانند: شغل های خدماتی و مغازه داری. قبل از این که پول خود را به کار بگیرید، باید در مورد شغل های گوناگون به خوبی تحقیق کنید و شرایط لازم را بسنجید. همچنین علاقه خود را نیز در نظر بگیرید تا بتوانید در کسب و کاری که راه انداختید، موفق ظاهر شوید.

کسب و کاری که انتخاب می کنید، باید طبق سلیقه و علاقه خودتان باشد تا بهتر، از پس چالش های آن بربیایید. در ادامه نوشتار، شغل هایی که سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان برای راه اندازی آن ها کافی می باشد را به شما معرفی می نماییم. پس با ما همراه باشید.

از طریق سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، چه کسب و کارهایی می توان راه اندازی کرد؟

از طریق سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، چه کسب و کارهایی می توان راه اندازی کرد؟
از طریق سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، چه کسب و کارهایی می توان راه اندازی کرد؟

شغل های زیادی از طریق سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان می توانید راه اندازی کنید و با تلاش و کوشش خود به آن ها پر و بال بدهید و روز به روز برای رشد و توسعه آن تلاش کنید. طبق مشاوره های کارشناسان شرکت الست گروپ، این مقدارهزینه برای شروع شغل های بسیاری مناسب است که عبارتند از:

سرمایه گذاری خارج از کشور با ثبت شرکت:

سرمایه گذاری خارج از کشور با ثبت شرکت:
سرمایه گذاری خارج از کشور با ثبت شرکت:

همان طور که می دانید، سرمایه گذاری در کشورهای خارجی مزایای فراوان تری برای سرمایه گذاران به همراه خواهند داشت. چون اختلاف قیمت ارز میان آن ها کشور وجود دارد و باعث می شود تا افراد به درآمد دلاری و دیگر ارزها دست پیدا کنند.

البته ثبت شرکت در هر کشوری قوانین مخصوص به خود را دارد. برخی از آن ها شرایط را نسبت به افراد خارجی زیاد دشوار نمی کنند و برخی نیز شرایط سهل و آسانی ندارند. یا کشورهای زیادی به سرمایه بالا برای ثبت شرکت نیاز دارند و باید حتما صاحب یک دفتر مرکزی در آن کشور شوید.

البته این موضوع راجع به همه کشورها صدق نمی کند و بهتر است قبل از هر گونه تصمیم گیری، از طریق شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست گروپ، بهترین کشور نسبت به سرمایه و شرایط خود را انتخاب نمایید. شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

ثبت شرکت در هر کشوری مزیت های مخصوص به خود را دارد

گفتن این نکته الزامی است که ثبت شرکت در هر کشوری مزیت های مخصوص به خود را دارد و باید قبل از انجام کار، به خوبی تحقیقات خود را درباره شرایط کشورها انجام بدهید.

چون ممکن است تحمل سختی ها ارزش رسیدن به جایگاه مناسب را داشته باشد. زمانی که چند کشور را برای سرمایه گذاری کاندید کردید، حال باید در مورد اوضاع اقتصادی، فرهنگی، وضعیت پذیرش مهاجرین و افراد خارجی اطلاعات کافی به دست بیاورید.

این کار به شما کمک می کند تا بهترین کشور ممکن را برای خود انتخاب کرده و در مسیر خرج کردن سرمایه خود به موفقیت برسید. ثبت شرکت به همین آسانی ها نیست و باید به تمامی شرایط آن احترام بگذارید.

همچنین اگر بخواهیم درباره شرایط اولیه انجام این کار در کشورهای خارجی با شما صحبت کنیم، بهتر است به موارد زیر اشاره نماییم:
 • شرکتی که انتخاب کرده اید، باید نام و مشخصات کامل داشته باشد.
 • باید نوع خدمات و محصولاتی که در شرکت تولید می شود، به طور کامل مشخص شود.
 • نیروی کافی برای ثبت شرکت در کشورهای خارجی تامین شده باشد.

البته سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان و ثبت شرکت در خارج از کشور مزایای فراوانی دارند که باعث می شوند تا افراد، تمام شرایط را به راحتی فراهم نمایند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

در زیر به برخی از مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می پردازیم:

 • می توانید اقامت کشورهای گوناگون اروپایی و دیگر کشورها را با شیوه ثبت شرکت اخذ نمایید.
 • قادر خواهید بود تا در بانک های خارجی، حساب بین المللی برای خود افتتاح کنید.
 • در کشور ما تحریم های فراوانی وجود دارد که به کمک ثبت شرکت خارج از کشور می توانید همه آن ها را دور بزنید.
 • می توانید به بازارهای بین المللی وارد شوید و کالاهای خود را به تولید انبوه برسانید.
 • می توانید منابع انسانی خود را به عالی ترین شکل ممکن مدیریت نمایید.
 • می توانید از معافیت های مالیاتی بهره مند شوید.

با توجه به مزایای گفته شده و رسیدن به درآمد چند برابری می توانید این شغل را انتخاب کرده و در آن به موقعیت های بالاتری دست پیدا کنید. یکی از شرایط مهاجرت به کشورهای خارجی، سرمایه گذاری می باشد.

شما با این شیوه می توانید در هر نقطه ای که بخواهید، پول خویش را خرج کرده و اقامت دائم خود را کسب کنید. اما ثبت شرکت یکی از روش هایی است که موجب می شود با سهولت بیشتری اقامت دائم خود را اخذ نمایید و به مهاجرت نیز فکر کنید.

اغلب افراد که سرمایه متوسطی در اختیار دارند، از این شیوه برای مهاجرت استفاده می نمایند

به همین خاطر اغلب افراد که سرمایه متوسطی در اختیار دارند، از این شیوه برای مهاجرت استفاده می نمایند. دو مورد از کشورهای ارزانی که می توان در آن ها با هزینه های بسیار پایین شرکت ثبت کرد، اسلواکی و مجارستان می باشند که در اسلواکی، شرایط آسان تری برای تحقق این امر مشاهده می شود.

گرفتن اقامت آن نیز به راحتی امکانپذیر می باشد. البته اغلب سرمایه گذاران تمایل به مهاجرت به این کشور را ندارند و هر چقدر هم که دارای مزیت باشد، باز هم انتخاب های بهتری می توانید داشته باشید.

همچنین بیان این نکته ضروری است که هر چقدر خواهان کشورهای ثروتمند و پیشرفته تر باشید، باید سرمایه بیشتری با خودتان به همراه داشته باشید تا بتوانید از مزیت های چنین کشورهایی بهره مند شوید.

مثلا مهاجرت و ثبت شرکت در کشورهایی مانند اتریش، نیاز به یک مدرک تحصیلی، رده سنی مشخص، سابقه کار و سطح زبان دارد. همچنین قوانین تمام کشورها با یکدیگر یکسان نیست اما احتمالا اگر طالب بهترین کشور اروپایی باشید، قطعا باید منتظر شرایط پیچیده تری باشید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی، با کارشناسان شرکت الست گروپ در ارتباط باشید.

راه اندازی خط تولید:

راه اندازی خط تولید:
راه اندازی خط تولید:

برخی از افراد در کشور ما به تولید علاقه زیادی دارند و می توانند با سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، رویای خود را محقق کنند؛ زیرا در اختیار داشتن این مبلغ دست آن ها را برای ایده پردازی بازتر می گذارد.

اگر دارای ایده تولیدی مناسبی هستید، پیشنهاد می کنیم تا مانند بسیاری از افراد، خط تولید خود را تاسیس کرده و به پولسازی بپردازید.

هر شغلی چالش های خاص خود را دارد

هر شغلی چالش های خاص خود را دارد، برای همین شایسته است که علاقه و سلیقه خود را نیز در انتخاب شغل ملاک قرار بدهید و در صورتی که از خود و روحیات خود مطمئن هستید،

در این راه سرمایه گذاری نمایید. با کمک یکی از بهترین شرکت های سرمایه گذاری که شرکت الست گروپ نام دارد، مشاغل مناسب خود را پیدا کنید و سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را به راحتی آغاز کنید.

زمانی که مواد اولیه را طی فرآیندهای گوناگون شکل می دهند و با ساخت محصولات جدید آن را به پایان می رسانند، تولید کالا انجام می شود. از ابتدایی ترین صنایعی که بشر به آن دست پیدا کرد، تولید و ساخت می باشد. چون تا نیازی وجود نداشته باشد، قطعا تولیدی صورت نمی گیرد.

اگر با استفاده از هر متریالی بتوانید تحت هر شرایط و امکاناتی که در اختیار دارید، محصول یا خدماتی را ساخته و عرضه نمایید

پیشرفت رشته های مهندسی نیز به این دلیل اتفاق می افتد. اگر با استفاده از هر متریالی بتوانید تحت هر شرایط و امکاناتی که در اختیار دارید، محصول یا خدماتی را ساخته و عرضه نمایید، در واقع تولید از اصطلاح علم اقتصاد را به انجام رسانده اید.

شما با استفاده از تولید می توانید اکثر عنصرهایی که در طبیعت موجود می باشند را به مصرف جامعه بشری نزدیک تر نمایید. یکی از مسائل روز مربوط به کشور ما، اقتصاد نامناسب می باشد.

بنابراین اگر افراد بیشتری به شغل تولید روی بیاورند، می توانند به بهبود این مشکل کمک شایان توجهی نمایند؛ زیرا با استفاده از تولید داخلی، زمینه اشتغالزایی به صورت گسترده تر فراهم می شود و نرخ بیکاری جامعه پایین می آید و از طرفی نیازهایی که در کشور وجود دارد نیز از این طریق تامین می شود، از سویی دیگر با انجام صادرات این محصولات، چرخه اقتصادی، رونق مناسبی پیدا می کند.

فرصت های شغلی بسیار زیادی برای افراد در زمینه های گوناگون تولید موجود می باشد

همچنین فرصت های شغلی بسیار زیادی برای افراد در زمینه های گوناگون تولید موجود می باشد و افراد علاقه مند می توانند از ظرفیت های خالی برای رشد و پیشرفت و به نفع خود استفاده کنند.

امروزه به صنعت تولید کشور توجه بیشتری می شود و چالش های مربوط به آن نیز آسان تر از گذشته سپری می شود. همچنین از جدید ترین مشاغل تولیدی در کشور می توانیم به این موارد اشاره کنیم. مثلا: تولید یونولیت، تولید نایلون گلخانه ای، تولید فنس، تولید دستکش کار، تولید ابر و اسفنج، تولید طناب پلاستیکی و …

مشاغل مغازه داری و خدماتی:

مشاغل مغازه داری و خدماتی:
مشاغل مغازه داری و خدماتی:

شغل های خدماتی از مشاغل پرطرفدار و محبوب در کشور ما هستند که متقاضیان فراوانی را به خود جذب می کنند. در چنین شغل هایی باید قادر باشید تا به مشتریان خدمات مخصوصی ارائه بدهید؛ این خدمات دامنه بسیار گسترده ای دارند.

در ادامه مبحث، به برخی از آن ها اشاره می کنیم تا بهتر راجع به راه اندازی آن ها تصمیم بگیرید که عبارتند از: قصابی، موبایل فروشی، فرش فروشی، قالیشویی، خرازی، عکاسی و … شما می توانید به راحتی مغازه ای اجاره کرده و در یکی از این شغل ها مشغول به کار شوید. چون ظرفیت برای انجام چنین مشاغلی بسیار بالا می باشد. البته شغل های خدماتی فقط محدود به عنوان های بالا نیستند مانند:

کارهای عمرانی و ساختمانی، هتلداری، تاکسیرانی، گردشگری، آژانس های مسافرتی، رستوران داری، حمل و نقل، انبارداری، مراکز بهداشتی و درمانی، موسسات فنی و تبلیغاتی، مرکز عرضه و فروش مواد خوراکی، مراکز مشاوره، بانک ها و بیمارستان ها.

اغلب مشاغل خدماتی، مصرف روزانه مردم را تامین می کنند

اغلب مشاغل خدماتی، مصرف روزانه مردم را تامین می کنند و ارتباط مستقیمی با نیازهای آن ها دارند که در جهان امروزی با استقبال خوبی مواجه شده اند و به همین خاطر در حال رشد و گسترش هستند. همچنین مجوزهای لازم برای چنین کسب و کارهایی با سهولت بیشتری صادر می شود.

البته چنین شغل هایی مزیت های فراوان تری دارند که باعث شده است اکثر افراد به جای انتخاب حوزه های کشاورزی و تولیدی، در این دسته قرار بگیرند. شغل های خدماتی گسترده، از آن دسته هستند که بتوانیم در این مطلب بیان کنیم مثلا: شرینی فروشی، سوپرمارکت، گل فروشی، طلا فروشی، کارشناس سئو، مدرس های آنلاین طراح ترافیک و …

هزاران شغل در دسته خدماتی قرار می گیرند

همان طور که مشاهده می کنید، به راحتی هزاران شغل در دسته خدماتی قرار می گیرند که انتخاب هر کدام از آن ها بسته به سلیقه سرمایه گذاران دارد.

اگر جزو کسانی هستید که می خواهید در کوتاهترین بازه زمانی به سود دهی برسید، بهتر است در یکی از موارد بالا مشغول به کار شوید؛ زیرا با تلاش مستمر و زمان محدود، به سرعت به خود خواهید رسید.

همچنین شروع اغلب شغل هایی که در این دسته قرار می گیرند، به مدرک و تخصص خاصی نیاز ندارد، همه می توانند با سرمایه های متوسط، کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

در سال های اخیر، گرایش فراوانی نسبت به این مشاغل مشاهده می شود و در کشور ما سهم زیادی از اشتغالزایی به این مشاغل باز می گردد. این شغل ها از مزیت و جذابیت های فراوانی برخوردارند که سبب شده اند تا میزان تقاضا برای آن افزایش پیدا کند. البته در بالا به برخی از مهم ترین مزیت های آن اشاره نمودیم که از دلایل اساسی برای جذب افراد گوناگون هستند.

سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان برای تمامی شغل های گفته شده کافی می باشد و می توانید با کمک شرکت الست گروپ که از بهترین شرکت های مشاوره سرمایه گذاری است، در هر کدام از آن ها فعالیت کنید. شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

مشاغل اینترنتی:

مشاغل اینترنتی:
مشاغل اینترنتی:

یکی از پر طرفدارترین وآسان ترین مشاغل، مربوط به کسب و کارهای اینترنتی می باشند که افراد بی شماری همه روزه به سمت آن جذب می شوند. در این شغل ها شما یک سری فعالیت های تخصصی یا غیر تخصصی انجام داده و در مقابل آن ها از مشتریان و مخاطبان خود هزینه دریافت می نمایید که به آن کسب و کار اینترنتی می گویند.

همان طور که می دانید، امروزه این شغل ها رشد و پیشرفت چشمگیری در کشور ما داشته اند؛ در حالی که در سال های قبل کسی به این فضا توجه خاصی نشان نمی داد.

در بستر اینترنت، روز به روز خلاقیت و ایده های جدیدی به چشم می خورد

در بستر اینترنت، روز به روز خلاقیت و ایده های جدیدی به چشم می خورد. چون امکانات فوق العاده ای در این فضا ایجاد شده است که کار کردن در آن را برای افراد راحت تر می کند.

پیشرفت در این حوزه تا جایی صورت گرفته است که اکثر افراد به طور مستقیم در این فضا شغل خود را راه اندازی کرده اند و به صورت حرفه ای در حال فعالیت و کسب درآمد می باشند.

از طرفی درآمدزایی در این مسیر بسیار بیشتر و راحت تر انجام می گیرد و دیگر نیازی به اجاره دفتر و مغازه و غیره نیست؛ به همین دلیل اشخاص زیادی محل کار خود را در شبکه های اجتماعی و فضای اینترنت پایه سازی می کنند تا زودتر به پولسازی برسند.

از جمله شغل های جدیدی که در این فضا می توان ایجاد کرد، عبارتند از: سوپر مارکت آنلاین، کارشناس سئو، برنامه نویسی، تولید محتوا، دیجیتال مارکتینگ، طراحی سایت و … با استفاده از شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست گروپ می توانید به سادگی سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را انجام بدهید. شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

مشاغل خانگی:

مشاغل خانگی:
مشاغل خانگی:

این مشاغل برای اکثر افراد مناسب هستند و به این خاطر که سرمایه فراوانی احتیاج ندارند، همه می توانند آن را شروع کرده و دست به کار شوند.

سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان در چنین شغل هایی باعث می شود تا درصد موفقیت افراد بالاتر برود؛ چون به طور کامل می توانند از عهده مواد اولیه و دشواری های آن بربیایند. یکی از مزیت های مهم این شغل، کار کردن در منزل خودتان می باشد.

این موضوع برای افراد زیادی که شرایط شاغل شدن در بیرون از خانه را ندارند، بسیار حائز اهمیت است به خصوص برای خانم ها؛ زیرا همه افراد علاقه مند هستند تا در جهان امروزی یک راه درآمد زایی هر چند کوچک داشته باشند و به استقلال مالی دست پیدا کنند.

از مزیت های دیگر مشاغل خانگی، تعامل و همکاری همه افراد خانواده در کنار یکدیگر است

از مزیت های دیگر مشاغل خانگی، تعامل و همکاری همه افراد خانواده در کنار یکدیگر است که سبب می شود تا کار گسترش پیدا کرده و میزان درآمدزایی بالاتر برود؛ در نتیجه رفاه نسبی و شرایط اقتصادی مناسبی در این میان ایجاد خواهد شد.

بنابراین هزینه نیروی کار، اجاره مکان، هزینه آب و برق و گاز و … به راحتی صرفه جویی شده و به جیب اعضای خانواده باز می گردد. از این رو چنین مشاغلی طرفداران بیشتری نسبت به شغل های دیگر دارند.

همان طور که می دانید، اشخاص زیادی برای رفت و آمد به محل کار خود باید یا هزینه تاکسی را پرداخت کنند یا به طور دائم برای بنزین زدن پول بدهند و حتی اکثر وقت خود را در ترافیک بگذرانند.

مسائلی که در محل کار وجود دارند، برای افراد کافی می باشد و دیگر حوصله سر و کله زدن با ترافیک و هزینه های اضافی را ندارند

مسائلی که در محل کار وجود دارند، برای افراد کافی می باشد و دیگر حوصله سر و کله زدن با ترافیک و هزینه های اضافی را ندارند. بنابراین چرا شغلی که به حداقل سرمایه احتیاج دارد را انتخاب نکنند؟ در این شغل، اعضای خانواده خودتان در واقع همکارهای شما می باشند، شما می توانید از این طریق صمیمت بیشتری ایجاد کرده و کیفیت زندگی خود را بالاتر ببرید.

در چنین شغل هایی، نیازی به مرخصی و دردسرهای آن ندارید و کارفرما و رئیس خودتان می باشید! پس یکی از بهترین موارد برای سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، مشاغل خانگی هستند که با کمک شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست گروپ قادر خواهید بود تا با انواع گوناگون آن به خوبی آشنا شوید.

همچنین شغل هایی که می توانید در خانه شروع کنید، عبارتند از: طراحی جواهرات بازیافتی، طراحی جواهرات مهره دار، طراحی جواهرات فلزی، تولید شمع سفارشی، طراحی کفش سفارشی و …

مشاغل کشاورزی:

مشاغل کشاورزی:
مشاغل کشاورزی:

در شغل کشاورزی؛ مواد غذایی و کالاهای گوناگون را از طریق زراعت، جنگلداری و دامداری تولید می کنند. اگر بخواهیم به طور دقیق تر توضیح بدهیم، بیشتر خوراکی ها و مواد غذایی که هم اکنون در اختیار دارید، نتیجه زحمات مشاغل کشاورزی و شغل های در ارتباط با آن می باشد.

چنین شغل هایی از زمان انسان های نخستین به وجود آمدند و تا به امروز دوام پیدا کرده اند‌. زمانی که انسان های نخستین متوجه شدند که با کاشت دانه گیاهان و برداشت آن ها می توانند محصولات جدید تولید کنند، کشاورزی به آرامی رواج پیدا کرد.

همچنین کالاهایی که در کشاورزی تولید می شوند، عبارتند از: محصولات زراعی، باغی، دامی، طیور. به طور کلی ۱۴ اقلیم برای کشاورزی در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد که در کشور ما ۱۲ اقلیم گوناگون موجود می باشد.

کشاورزی در اکثر نقاط کشور ما به راحتی امکانپذیر می باشد

این موضوع به این معنا است که کشاورزی در اکثر نقاط کشور ما به راحتی امکانپذیر می باشد و افراد می توانند چیزی حدود ۹۰ درصد از کالاهای کشاورزی را در کشور خودمان تولید نمایند.

همچنین ایران رتبه اول تولید زرشک و پسته و زعفران در کل کره خاکی می باشد! در تهیه خرما نیز رتبه دوم جهان را به خود اختصاص داده است.

به طور کلی با سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان در این مشاغل به کمک شرکت الست گروپ، می توانید جایگاه های بالا و پولسازی در این زمینه ها پیدا کنید. شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

در ادامه، جدیدترین شغل هایی که در این دسته قرار می گیرند را به شما معرفی می کنیم مانند: پرورش انبه، کاشت و پرورش بادام، پرورش گواوا، پرورش پشن فروت، پرورش فیجوا و پرورش لیمو ترش

مشاغل دامداری:

مشاغل دامداری:
مشاغل دامداری:

این شغل یکی از بهترین و پرسودترین مشاغل می باشد و بهتر است که در مناطقی خارج از شهر انجام شود. این مشاغل شامل: پرورش گاو، گوسفند، بز، مرغ، جوجه، خروس، ماهی و … می باشد.

اگر شما بتوانید به درستی پرورش این موارد را انجام بدهید، به سود قابل توجهی دست پیدا می کنید، هم اکنون پرورش موارد گفته شده چیزی حدود سه برابر افراد در جهان می باشد. آماری که عنوان کردیم، نشاندهنده یک فرصت بزرگ در بازار جهانی می باشد و کسانی که علاقه مند هستند، می توانند از این بازار سهم مخصوص به خود را داشته باشند.

پرورش مرغ و جوجه که نیاز به آن ها در سال حدود ۵۰ میلیارد در دنیا می باشد

مثلا پرورش مرغ و جوجه که نیاز به آن ها در سال حدود ۵۰ میلیارد در دنیا می باشد. در کشور ما مرغداری های فراوانی موجود می باشد که با تولید دو میلیون تن گوشت مرغ، به راحتی از پس مصارف روزانه خود برمی آییم. اما هنوز هم فرصت های فراوانی در این صنعت میلیونی برای علاقه مندان وجود دارد.

می توانید با سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان، این شغل را راه اندازی کرده و به سود میلیونی برسید. در رابطه با پرورش گاو و گوسفند و … نیز همین طور است؛

زیرا در سال ۵۰۰ هزار گاو و گوسفند برای خورد و خوراک کل دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. اشتباه نکنید.

این ارقام فقط مربوط به دام هایی است که مستقیما ذبح می شوند و دام هایی که شیر و ماست و پنیر از آن ها تولید می شود، جدای از این مبحث هستند. همچنین با پرورش ماهی و سرمایه گذاری روی آن نیز می توانید به درآمد قابل توجهی برسید و وضعیت اقتصادی خود را زیر و رو نمایید.

گوشت و مرغ و ماهی از جمله خوراک های جدا نشدنی در سبد غذایی افراد جهان هستند

از طرفی گوشت و مرغ و ماهی از جمله خوراک های جدا نشدنی در سبد غذایی افراد جهان هستند، به خصوص گوشت که لذیذترین خوراکی جهان به حساب می آید. موارد گفته شده ۴۰٪ از کل پروتئین دریافتی بدن افراد را تامین می نمایند.

به همین خاطر اهمیت زیادی برای کل مردم دنیا دارند‌. حال اگر بتوانید در این زمینه فعالیت کنید و امکانات لازم آن را فراهم کنید، در آینده ای نه چندان دور به پولسازی و درآمد زایی فوق العاده دست پیدا خواهید کرد.

البته جدیدترین مشاغل دامداری که می توانیم به برخی از آن ها اشاره کنیم، عبارتند از: پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست، پرورش حشرات مفید، پرورش ماهیان خاویاری، پرورش اسب، پرورش کرم ابریشم و پرورش قورباغه

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان
بهترین سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان

همان طور که می دانید، افراد به این علت از سرمایه گذاری استفاده می کنند تا بتوانند بر ارزش سرمایه اصلی خود اضافه نمایند و یک راه درآمدزایی جدید باز کنند که به طور کوتاه مدت و بلند مدت انجام می گیرد.

البته کسانی هستند که در کنار کسب و کار خود، درآمدهای اضافی خود که به صورت مازاد باقی مانده است را در بخش های مختلفی سرمایه گذاری می نمایند و از این طریق، یک راه پولسازی جدید برای خود خلق می کنند.

در این صورت افراد می توانند ریسک بیشتری انجام بدهند و در مقابل، درآمد بیشتری نیز کسب کنند. حتی اگر چنین افرادی متحمل ضررهای مالی نیز شوند، باز هم روحیه خود را می توانند حفظ کنند و سرمایه گذاری را از سر بگیرند.

عاقلانه ترین کار

بنابراین طبق پیشنهاد کارشناسان شرکت الست گروپ، عاقلانه ترین کار این می باشد که شما هم با سرمایه مازاد خود دست به چنین کارهای ریسکی بزنید تا در صورت بروز هر گونه آسیب مالی، همه دارایی خود از دست ندهید.

سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان و حتی کمتر از آن در بازارهای مالی به راحتی امکانپذیر می باشد و می تواند شما را به سود مطلوبی برساند. شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

چرا باید پول خود را سرمایه گذاری کنیم؟

چرا باید پول خود را سرمایه گذاری کنیم؟
چرا باید پول خود را سرمایه گذاری کنیم؟

امروزه ما در جهانی مشغول به زندگی هستیم که از حالت سنتی به مدرن تبدیل شده است و در آن برای دستیابی به پول باید از دو شیوه بهره بگیریم که عبارتند از:

 • کسب درآمد از طریق کار برای خود یا کار برای دیگران
 • دارایی های خود را به گونه ای باید سرمایه گذاری نمایید که به مرور زمان ارزش آن بیشتر شود.

سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان در بورس، اوراق قرضه، صندوق های مشترک، فلزات گران بها، املاک و مستغلات، ارزهای دیجیتال، ارز و دلار و … فرق چندانی ندارد.

می توانید در هر کدام از آن ها به تنهایی یا به صورت ترکیبی و چندتایی سرمایه گذاری خود را انجام بدهید، اما نکته مهمی که در این میان وجود دارد، دسترسی به پول نقد بیشتر و افزایش ارزش سرمایه اولیه می باشد.

اگر سرمایه گذاری خود را در جای درست و به صورت اصولی و صحیح انجام بدهید، سبب می شود تا به مرور زمان به اکثر اهداف مالی خود برسید

اگر سرمایه گذاری خود را در جای درست و به صورت اصولی و صحیح انجام بدهید، سبب می شود تا به مرور زمان به اکثر اهداف مالی خود برسید مثلا: خرید خانه، ماشین، پس انداز زمان بازنشستگی و … بنابراین داشتن چنین پتانسیل بالایی از سرمایه گذاری های اصولی بعید نمی باشد. یکی دیگر از مزیت های برجسته سرمایه گذاری، دادن نظم به روند زندگی مالی می باشد.

چون کسانی که وارد این حرفه می شوند، علاوه بر مسائل دیگر، خود به افزایش مبالغ سرمایه گذاری خود نیز اندیشه می کنند و در صدد هستند تا هر ماه یا سال، میزان این مبلغ را بالاتر ببرند. با کمک شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست گروپ، می توانید اطلاعات جامع تری در این زمینه کسب نمایید.

چرا سرمایه گذاری پول نسبت به پس انداز آن در اولویت قرار دارد؟

چرا سرمایه گذاری پول نسبت به پس انداز آن در اولویت قرار دارد؟
چرا سرمایه گذاری پول نسبت به پس انداز آن در اولویت قرار دارد؟

می توانید سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان یا هر مبلغ دیگر را فراموش کنید و همه سرمایه خود را بدون این که آسیبی به آن برسد، به حالت پس انداز نگه دارید و یا ریسک های موجود در سرمایه گذاری را به جان خریده و درآمد خود را چند برابر کنید.

در مطالب قبلی عنوان کردیم که تمام تکنیک هایی که باعث زیاد شدن سرمایه اولیه می شوند، به نوعی سرمایه گذاری به حساب می آیند. به عنوان مثال اگر در اوراق قرضه یا سهام بخواهید سرمایه خود را وارد کنید، یعنی پول خود را تحت نظارت شرکت مربوطه قرار داده اید که به خوبی آن را مدیریت می نمایند.

نمی توان منکر ریسک هایی که در بازار سرمایه وجود دارد شد

البته نمی توان منکر ریسک هایی که در بازار سرمایه وجود دارد شد؛ اما خطر ریسکی که متحمل می شوید، بعدها به همراه سود به عنوان پاداش هدیه داده می شود. نقد نگه داشتن پول کار عاقلانه ای نیست، چون در طولانی مدت ارزش خود را از دست می دهند و قدرت خرید مناسبی نخواهند داشت؛ زیرا وضعیت اقتصادی و تورم در حال رشد، تاثیر مستقیمی بر ارزش پول دارد.

بنابراین سرمایه گذاری موجب رشد اقتصادی شرکت ها و در نهایت کشور می شود.

چند ایده راه اندازی کسب و کار با ۲۰۰ میلیون تومان

چند ایده راه اندازی کسب و کار با ۲۰۰ میلیون تومان
چند ایده راه اندازی کسب و کار با ۲۰۰ میلیون تومان

کسب و کارهایی که در ادامه برای شما معرفی می نماییم، ایده های مناسبی برای سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان می باشند. بنابراین با ارزیابی دقیق شرایط و علایق خود می توانید در هر کدام از آن ها که بخواهید فعالیت نمایید. همچنین ایده های راه اندازی کسب و کار با ۲۰۰ میلیون تومان عبارتند از:

راه اندازی کسب و کار اینترنتی:

راه اندازی کسب و کار اینترنتی:
راه اندازی کسب و کار اینترنتی:

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا مردم بیشتر از گذشته به سمت اینترنت و مشاغل مربوط به آن سوق داده شوند. اگر شما نیز این مبلغ را در اختیار دارید، می توانید با راه اندازی چنین کسب و کارهایی، به سود شایان توجهی برسید.

مثلا انتخاب یک یا چند محصول برای فروش می تواند گزینه مناسبی برای این نوع کسب و کارها باشد؛ زیرا در اینستاگرام، سایت و شبکه های اجتماعی دیگر می توانید به راحتی کالاهای انتخابی خود را به فروش برسانید و پولسازی را آغاز کنید.

برخی از افراد نگران این موضوع هستند که سرمایه گذاری آن ها بی نتیجه بماند

برخی از افراد نگران این موضوع هستند که سرمایه گذاری آن ها بی نتیجه بماند و یا افزایش نداشته باشد، برای این منظور می توانید آمار کسب و کارهایی که می خواهید مانند آن ها فعالیت کنید را در بیاورید تا متوجه میزان سود و زیان آن ها شوید.

یادگیری علم سئو نیز سبب می شود تا در راه اندازی چنین حرفه هایی بهتر عمل کنید. همچنین با کمک شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست گروپ قادر خواهید بود تا هر نوع سرمایه گذاری اصولی را انجام بدهید.

حتی شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

فعالیت در زمینه بسته بندی خرما و زعفران:

فعالیت در زمینه بسته بندی خرما و زعفران:
فعالیت در زمینه بسته بندی خرما و زعفران:

همان طور که در مطالب قبلی بیان کردیم، ایران در زمینه تولید زعفران مقام اول و در تولید خرما مقام دوم را دارا می باشد.

البته حدود ۶۰ درصد از زعفران ایرانی به دست اسپانیایی ها می رسد، آن ها این نوع زعفران را با بسته بندی های جدید و با برندهای مربوط به کشور خود به فروش می رسانند و در زمینه صادرات این کالا نیز فعالیت فراوانی دارند. این موضوع نشان دهنده سود بسیار بالای این کشور در رابطه با گران ترین ادویه جهان از نظر وزنی می باشد.

اگر می خواهید سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را انجام بدهید، بسته بندی زعفران و فروش آن را به شما پیشنهاد می دهیم. چون بازار مصرف بسیار مناسبی در تمام جهان دارد و از ارزش غذایی بالایی برخوردار می باشد.

پس با یک بسته بندی شیک و تمیز می توانید سود بالایی که اسپانیایی ها به جیب می زنند، برای خودتان نگه دارید و از مزایای بی نظیر این شغل استفاده کنید. البته علاقه داشتن به کار و تلاش مستمر نیز در این مسیر اهمیت زیادی دارد.

راه اندازی کافه و پاتوق برای جوانان:

راه اندازی کافه و پاتوق برای جوانان:
راه اندازی کافه و پاتوق برای جوانان:

یکی از پرسود ترین مشاغل در جهان و کشور ما، راه اندازی چنین مکان هایی می باشد. چون مورد علاقه جوانانی است که برای سرگرمی به چنین مکان هایی مراجعه می نمایند. البته این حرفه به سرمایه بالایی احتیاج ندارد و می توانید سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را برای این کار کنار بگذارید.

معمولا راه اندازی چنین کافه هایی که علاوه بر خوراکی های جذاب، بسیار زیبا و شیک می باشند؛ نظر همه بینندگان را به خود جذب می کند.

جوانان و افرادی با سنین کم تمایل به حضور در مکان های زیبا و دلنشین دارند

به خصوص جوانان و افرادی با سنین کم تمایل به حضور در مکان های زیبا و دلنشین دارند. راه اندازی کافه به جای بزرگی احتیاج ندارد و در جاهای کوچک و نقلی نیز می توانید کار خود را شروع کنید و برای تزئین محیط نیز طرح های ساده و جذاب را استفاده کنید.

همچنین با به کارگیری طرح های سه بعدی می توانید جذابیت کافه خود را بالاتر ببرید. البته فقط طراحی محیط برای کافه و پاتوق ها جذب کننده نیست و می توانید از برخی بازی های هیجان انگیز و معروف نیز بهره بگیرید مانند بازی مافیا، جوکر و … در کافه ها اغلب انواع نوشیدنی ها مانند چای و قهوه و انواع شیرینیجات و کیک ها سرو می شود که علاوه بر موارد گفته شده، می توانید از سرگرمی هایی که ایجاد می کنید نیز پولسازی انجام بدهید.

تاسیس یک گلخانه:

تاسیس یک گلخانه:
تاسیس یک گلخانه:

در جهان امروزی، از گل ها فقط برای دکور و تزئین محیط های گوناگون استفاده نمی شود و ارزش آن ها به طور کامل کشف شده است؛

زیرا با استفاده از گیاهان مختلف می توان انرژی مثبت زیادی به فضاهای متفاوت تزریق نمود، به گونه ای که با نگاه کردن به آن ها و مشاهده رنگ بندی هر کدام، حس مثبت و عالی به افراد منتقل شود تا در انجام کارهای خود بازدهی بیشتری داشته باشند.

همچنین گیاهان قادر هستند تا هوای محیط پیرامون خود را به خوبی تصفیه کنند که این موضوع در جهان مدرن امروزی بسیار پر اهمیت می باشد و نیاز فراوانی به آن ها احساس می شود. مزیت هایی که برای گیاهان بیان کردیم، از مزایای راه اندازی گلخانه نیز محسوب می شوند.

چون افراد زیادی حاضر به تهیه گیاهان هستند تا از فواید بی نظیر آن استفاده کنند. پس این سخن که پول دادن به گل اشتباه است، درست نیست و مزایای آن ها نیز بر هیچ کس پوشیده نمی باشد.

امروزه اشخاص زیادی برای خرید گیاهان مختلف پول های هنگفتی پرداخت می کنند

امروزه اشخاص زیادی برای خرید گیاهان مختلف پول های هنگفتی پرداخت می کنند و باکی از این کار ندارند و تعداد چنین افرادی کم نیست. بنابراین سود حاصله از این شغل می تواند زندگی سرمایه گذاران را دگرگون نماید و روز به روز بر سرمایه اولیه آن ها اضافه کند.

البته ساختن گلخانه و پرورش گیاهان و صیفی جات مختلف می تواند زمانبر باشد. همچنین مهارت و تخصص بالا در این شغل لازم و ضروری می باشد. چون باید بتوانید شرایط نگهداری هر کدام از گیاهان را به طور جداگانه یاد بگیرید و به رشد و گسترش آن ها کمک کنید.

در نتیجه صبوری در این شغل باعث می شود تا به مرور زمان درآمد مطلوبی حاصل شود و به جایگاه ویژه ای برسید.

پس اگر فرد با حوصله ای هستید باید اندازه سرمایه خود محیطی را اجاره کنید و برای خرید انواع بذرها و کودها و خاک ها هزینه کنید و یک سیستم آبیاری مناسب نیز تعبیه کنید، دستی یا اتوماتیک بودن آن بستگی به بودجه و سلیقه شما دارد‌.

شما می توانید با استفاده از امکانات موجود، گلخانه کوچک خود را بعدها بزرگ تر کرده و شغل خویش را گسترش بدهید. البته شرکت مشاوره سرمایه گذاری شرکت الست گروپ می تواند نکات لازم برای پیشرفت در این زمینه را به شما آموزش بدهد و تا رسیدن به قله های موفقیت در کنار شما باشد.

راه اندازی مغازه لبنیاتی:

راه اندازی مغازه لبنیاتی:
راه اندازی مغازه لبنیاتی:

آنچه که برای راه اندازی این کسب و کار خدماتی مورد نیاز است، مشخص است. تجهیزات پیشرفته مانند یخچال های مخصوص و یک مکان به عنوان مغازه لبنیاتی، از ضروریات این شغل می باشند.

همچنین می توانید انواع لبنیاتی که در محیط های دیگر تولید شده اند را خریداری کرده و با سود مناسب به فروش برسانید تا کم کم مشتریان مخصوص به خود را پیدا کنید و بتوانید سرمایه اولیه را افزایش بدهید. در این صورت می توانید تولید کننده این موارد نیز خودتان باشید و سود بیشتری، هم از تولید و هم از فروش کسب نمایید‌.

اگر فقط به عنوان فروشنده به فعالیت خود ادامه دهید، نمی توانید به درآمدی که در آرزوی آن هستید برسید، پس قطعا باید خودتان برای تولید دست به کار شوید.

تولید لبنیات به تخصص آنچنانی احتیاج ندارد

همچنین تولید لبنیات به تخصص آنچنانی احتیاج ندارد و بیشتر تجربه در این کار مهم است، اگر بتوانید چندین بار هر محصول را تولید کنید، سابقه مناسبی کسب می کنید و دیگر قادر خواهید بود تا تولیدات خود را به منزله فروش بگذارید. اگر چند باری در تولید آن ها موفق نشدید، فورا ناامید نشوید و همواره به تلاش خود ادامه بدهید تا به یک تولید کننده قدرتمند و معتبر بالا تبدیل شوید.

در ادامه به برخی از هزینه هایی که برای شروع کار لازم دارید، می پردازیم که عبارتند از: دستگاه پخت شیر، هزینه اجاره مغازه، خرید یخچال های مخصوص برای نگهداری لبنیات، تهیه دستگاه کره گیر برقی، دستگاه خامه گیر، دستگاه شیر سرد کن و تهیه انواع ظروف پلاستیکی برای حمل و نقل و فروش محصولات مغازه.

البته با مراجعه به بهترین شرکت مشاوره سرمایه گذاری که شرکت الست گروپ نام دارد، می توانید از هزینه های موجود به صورت دقیق تر اطلاع کسب کنید.

مدیریت سرمایه چیست؟

مدیریت سرمایه چیست؟
مدیریت سرمایه چیست؟

برای این که سرمایه خود را مدیریت کنید، باید دانش و توانایی کافی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید ریسک های موجود در آن را کنترل کرده و به بازدهی قابل توجهی برسید. همچنین تکنیک هایی که برای هر کدام از سرمایه گذاران مورد استفاده قرار می گیرند، با دیگری تفاوت دارند و یکسان نیستند.

چون همیشه شرایط افراد را به خوبی ارزیابی کرده سپس یک راهکار مناسب برای بهبود سرمایه گذاری به کار گرفته می شود. مثلا سن اشخاصی که قصد سرمایه گذاری دارند، میزان سرمایه، مدت زمان رسیدن به سود و هدف از سرمایه گذاری و غیره از مواردی هستند که برای مدیریت سرمایه به آن ها توجه می کنند.

جایگاه مدیریت سرمایه

جایگاه مدیریت سرمایه
جایگاه مدیریت سرمایه

مدیریت سرمایه به مدیریت ریسک شباهت های فراوانی دارد، به همین خاطر می توان تا حدودی هر دوی این موارد را یکسان تصور کرد؛ زیرا هدف هر دوی آن ها شبیه به هم می باشد، به گونه ای که سبب می شوند تا ارزش سرمایه پایین نیاید و خطر ریسک افزایش پیدا نکند.

اگر می خواهید هیچ گونه ریسکی را متحمل نشوید، باید پول خود را پس انداز کرده و به صورت راکد نگهداری کنید.

چون همه سرمایه گذاران برای این که مبالغ گوناگون خود را چندین برابر کنند، فشار ریسک های فراوانی را تحمل می کنند. هر چقدر که میزان ریسک بیشتر باشد، پول هنگفت تری کسب خواهید نمود.

اما در این میان می توانید با تکنیک های مدیریت ریسک و سرمایه، میزان خطر و ضرر و زیان خود را پایین بیاورید تا مقابل ضررهای سنگین ایستادگی کنید.

در وهله اول برای سرمایه گذاری مطمئن باید اصول معامله گری را یاد گرفته و به آن عمل کنید

پس در وهله اول برای سرمایه گذاری مطمئن باید اصول معامله گری را یاد گرفته و به آن عمل کنید. همچنین اگر مانند اکثر افراد وقت کافی برای یادگیری چنین اصولی ندارید، به جای بی گدار به آب زدن باید از افراد باتجربه بهره بگیرید.

مثلا صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان های مجاز. البته می توانید از بهترین شرکت مشاوره سرمایه گذاری که شرکت الست گروپ می باشد، راجع به روند سرمایه گذاری و سرنوشت و سود سرمایه خود به صورت مفصل تری صحبت کنید و سرمایه گذاری با ۲۰۰ میلیون تومان را به طور حرفه ای انجام بدهید.

شما علاوه بر مشاوره سرمایه گذاری، می توانید همراه با شرکت الست گروپ، سرمایه گذاری نیز نمایید.

در پایان توصیه می کنیم، مقاله با ده میلیارد چیکار میشه کرد را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تهران، خیابان جردن، خیابان ناهید غربی، پلاک ۵۶، ساختمان اداری ناهید، طبقه همکف، واحد ۵۸
شرکت افق بین الملل یاسمین (الست گروپ)

الست گروپ با بیش از 100 همکار تجاری در بیش از 100 کشور دنیا همراه شما خواهد بود.

alast-invest